Serin Havaların Kurtarıcısı Volanlı Ceket Modelleri

Resmi ve önemli ortamlarda şıklığınızı yansıtırken günlük giyimde sportif bir stil oluşturmanıza yardımcı olan kısa veya uzun ceket kadın modelleriyle sizlerleyiz. Farklı boy seçeneklerinin ve renk alternatiflerinin yanı sıra sene boyunca üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz türden dizayn detaylarına da sahip olan kışlık veya mevsimlik ceket modelleriyle kombinlerinizi çok daha keyifli şekilde oluşturabilirsiniz. Siz de ister serin havalara karşı kendinizi hazır hissetmek ister tek parça şıklığının rahatlığını hissetmek için kışlık ve yazlık ceket modellerimizle hemen şimdi tanışabilirsiniz.

Volanlı Ceket Modelleri

Ceket koleksiyonlarımızda yalnızca farklı tarzda ve zevkte kadınlar için değil, farklı mevsimler ve farklı mekan konseptleri için de pek çok seçenek bulunuyor. Örneğin kadın blazer ceket modelleri gibi şık olmanız gereken günlerin kurtarıcı olan klasikleri farklı düğme detayları ve farklı boy uzunlukları eşliğinde değerlendirme imkanınız bulunmakla birlikte, gömlek stilindeki tamamlayıcı ve rengarenk üst parçalarını da yan yana görmeniz sağlanıyor.

Bilindiği gibi hem kışlık hem de mevsimlik ceket modelleri arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan blazerlar özellikle iş hayatında veya özel davetlerde sıkça tercih ediliyor. Seneler geçse de trendler listesindeki yeri hiç değişmeyen blazer modelleri, tok duruşunun ve toparlayıcı yapısının yanı sıra kattığı modern hava ve lüks görünümle favoriler arasında bulunuyor. Kadın blazer ceket modellerini özgün kılan özellikler arasında yalnızca düğmelerin diziliş ve büyüklük farklı değil, elbette kumaş ve renk seçenekleri de yer alıyor. Bu sayede ister her kombinde yer verebilmek için siyah gibi klasik renklerde isterseniz daha dikkat çekici kombinler için kırmızı gibi renklerde blazer modelleri arasından seçim yapmanız mümkün oluyor. Ayrıca tercihini blazer şıklığından yana yapacak olanlar için pöti kare desenleriyle son derece orijinal bir görünüm oluşturan uzun kesim ve dökümlü modellerimizi incelemeden karar vermemeleri öneriliyor.

Uzun ceket kadın giyim dünyasına pratiklik ve rahatlığı aynı anda kazandırırken elbette bu konfordan yalnızca blazerlar ile yararlanılmıyor. Öyle ki gömlek stilindeki yazlık ceket modelleri de sportif günlerde veya enerjinizi renklerle yansıtmak istediğiniz, hafif giyim parçalarına yöneldiğiniz zamanlarda tam anlamıyla birer kurtarıcı oluyor. Taytların yanı sıra kısa şortlarla da severek kullanacağınız oversize gömlek stilindeki ceketlerde pastel tonların hakim olduğu farklı renkler arasından karar vermekse son derece keyifli bir hal alıyor.

2021 Trend Ceket Modelleri

Gömlek tarzındaki mevsimlik ceket modellerine daha yakından baktığımızda kısa, askeri tarzda, süet benzeri kumaşların kullanıldığı ve keskin dikiş geçişlerine sahip, tok duruşlu modeller de karşınıza çıkabiliyor. Özellikle serin havalarda tek parça şıklığını yakalamak isteyenler için pek çok alt giyim ürünüyle kombinlemeye uygun olan bu modelleri seçenekler arasında değerlendirmek gerekiyor. Düğme detaylarının 2021’in hitleri arasında yer almasını nedenini açıklayan bu tasarımların, ceket kullanımını seven her kadının dolabında özel bir yere sahip oluyor.

Yalnızca gömlek imajının değil, kadın blazer ceket modellerinin de 2021 esintilerini koleksiyonlarımızda hissetmek mümkün. Yeni nesil kumaş ve desen seçeneklerine sahip blazerları isterseniz üst üste dizilen çok sayıda ve büyük düğmeyle almanız mümkün olurken, seneye damgasını vuran fikirler arasında tek ve küçük bir düğme ile kapanan tasarımların yer aldığını eklememiz gerekmekte. Uzun ceket kadın giyimine şıklıkla rahatlığı aynı anda kazandırırken, tek düğme detaylı blazerların vatka gibi nostaljik detaylarla veya kalçayı kamufle eden ideal uzunluğuyla kolay kolay modası geçmeyecek görseller sunduğu ortada.

Ceket modellerinde önceliğiniz değişken havalara karşı korunabilmek olduğunu düşünürsek bu defa karşımıza bahar renklerini yansıtan mevsimlik ceket modelleri çıkıyor. Pastel tonun hakim olduğu ve salaş görüntüsüne cep detaylarının hareket kattığı tasarımlar hem ilkbahar hem de sonbahar ayları için oldukça zarif ve romantik bir stil kazandırmakta. Dilerseniz önü açık dilerseniz önü kapalı şekilde kullanabileceğiniz bu tasarımları 2021’de mevsim geçişlerinin yanı sıra kış aylarında üst giyim için tek başına da tercih edebileceğinizi eklemeden geçmeyelim.

Uzun Ceket Özellikleri

Ceketleri bu kadar sevmemizi ve seneler geçse de dolabımızdaki favoriler arasındaki yerini hiç kaybetmemesini elbette şıklıkları kadar gösterişli ve tamamlayıcı olmalarına da borçluyuz. Tam bu noktada uzun ceket kadın şıklığının öne çıkan kategorisi olurken, uzun kesimin verdiği dikkat çekici imajdan hepimiz çok hoşlanıyoruz. Tüm hareketlerinizde rahat ve özgür hissetmenizi sağlayan bu klasik tasarımlarda sizi hangi özelliklerin beklediğine birlikte göz atıyoruz.

Mevsimlik ceket modelleri için sıklıkla tercih edilen kumaşların başında gelen keten kumaşın uzun ceket kadın modellerinde de sıkça kullanıldığını görmek mümkün. Kadın blazer ceket konseptine hafiflik ve yeni bir soluk getiren keten kumaşın mavi gibi jean imajı oluşturan ve doku kazandıran renklerle sunulması ise bir diğer dikkat çeken detay. Tek düğme ile ön kısmını sabitleyebileceğiniz gibi önünü hiçbir şekilde kapatmadan da konforla kullanabileceğiniz bu tasarımlar, uzun yapının oluşturacağı ağırlık hissini ketenin ideal inceliği ve hafifliğiyle tamamen dengelemiş durumda.

Uzun ceket kadın modellerinde dikkat çeken bir diğer çeşit de kruvaze modeller olmakta, iki kanadın birbiri üzerine kapandığı bu modeller senelerin eskitemediği klasikler arasında akla ilk gelenlerden olmaktadır.  Özellikle bordo ve krem gibi havalı bir imaj çizmenin yanında kış ve sonbahar aylarını da anımsatmasıyla öne çıkan renklerin tercih edildiği bu modeller zevki ne yönde olursa olsun tüm şık kadınların buluşma noktasıdır.

Mevsimlik ceket modelleriyle serin havalara kendinizi hazır hissederken kadın blazer ceket modelleriyle hem özel hem gündelik aktivitelerde özgün tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Tüm bu model seçeneklerini ve çok daha fazlasını keşfedeceğiniz koleksiyonlarımız sayesinde birbirinden uygun fiyatların yanı sıra yüksek dizayn ve üretim kalitesinin farkını da hissedeceksiniz.