Son Moda Volanlı Jean Modelleri

Kendisine her sezonda her yaştan geniş bir kullanıcı kitlesi bulmayı başaran jean pantolon modelleri hem uygun fiyatlar hem de yenilikçi ve kaliteli dizaynlarla koleksiyonlarımızda sizleri bekliyor. Özellikle skinny jean gibi gençlik enerjisini yansıtan modern ve fit duruşlu modellerin geniş bir alan kapladığı bu koleksiyonlarda her tarza ve her ihtiyaca çözüm olacak alternatifler bulunabiliyor. Klasikler arasında yer alsa da daima yeni trendlerden etkilenerek yolu devam eden jean modellerinde aradığınız çeşitliliği ve avantajları görmek için en doğru yerdesiniz.

Volanlı Jean Modelleri

Jean modellerini birbirinden ayıran özelliklerin başında elbette kumaş rengi ve kesim şekli geliyor. Mom jean pantolon modellerinin damgasını vurduğu yeni sezonda skinny jean modellerinin de göz ardı edilemez bir yere sahip olduğu görülüyor. Yüksek veya düşük bel gibi farklı seçeneklerin yer aldığı özel koleksiyonlarımızda jean kumaşın yalnızca pantolon değil, şort tasarımında da sıkça kullanıldığı fark ediliyor.

Yüksek bel jean pantolon modellerinde üst üste dizilen düğme detaylarına yer verilmesi hem gün içinde daha fit ve çekici hissetmenizi hem de daha rahat hareket etmenizi sağlayabiliyor. Göbeğin üst kısmına kadar çıkmasıyla karnı kamufle eden bu detay, şort modellerinde de kendine yer buluyor. Bu sayede yüksek bel kesimin rahatlığının yanı sıra düğmelerin kazandırdığı sıra dışı ve göz alıcı imaj da sene boyunca farklı alt giyim tasarımlarıyla sizlerle olmaya devam ediyor.

Yırtık kot kumaşların gençlik enerjisini yansıtmada ve asi bir stil sergilemede en etkili aracı olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda mom jean pantolon koleksiyonlarımız başta olmak üzere pek çok seride görebileceğiniz üzere yırtık kumaş fikrinden sıklıkla faydalanıyoruz. Daralarak inen bacak formu bileklerde boru paça kesimi kazanan bu modellerde hem açık hem de koyu renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilme özgürlüğü sunuyoruz.

Seneler geçse de yer aldığı tüm kombinlere kazandırdığı klasik şıklıktan ödün vermeyen İspanyol paça jean pantolon modellerini de incelemeden karar vermemenizi öneririz. Özellikle mavinin en parlak ve en dikkat çekici tonlarının kullanıldığı eskitme tarzı kumaşlarla çok daha şık bir görünüm kazanan İspanyol paça pantolonlar sayesinde seneler boyunca tarzınıza özgün bir dokunuş kazandırmaya devam edebilirsiniz. Kalça ve üst bacaklara tam oturan, dizden itibaren çan formunda giderek genişleyen şekilde inen bu paçaların hareketli görünümünün size de çok daha özgüvenli ve rahat hissettireceğine eminiz.

Jean Özellikleri

Özellikleri yönünden güven veren ve bu güveni yalnızca kumaş değil, dikiş ve kalıp kalitesine de borçlu olan tüm jean pantolon modellerimizle farklı bir tarzı yakalayabilirsiniz. Pantolonları birbirinden ayırırken bel yüksekliğine veya paça darlığına göre karar vermeniz mümkün olmakla birlikte, skinny jean gibi tüm vücudu saran modellerde daha yoğun şekilde hissedilen elastikiyete de dikkat edebilirsiniz. Her koşulda ve tempoda rahatlığınızdan ödün vermeden enerjinizi ortaya koymaya devam etmeniz için ideal bir esneklikle üretilen kumaşları, son moda tasarım yapıları eşliğinde kullanmanın keyfini ürünlerimizle çıkarabilirsiniz.

Koleksiyonlarımızda yer alan modelleri elbette kesimin yanı sıra kumaşlarına ve renklerine de göre değerlendirerek kendiniz ve gardırobunuzdaki diğer tasarımlar için en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Özellikle taş yıkama gibi kendiliğinden dalgalı bir desen kazanan ve açık zemin rengi sayesinde son derece ferah ve hafif bir görünüm veren modelleri incelemeden alışverişinizi bitirmemelisiniz. Mom jean pantolon modellerine çok yakıştırdığımız bu kumaşın yanı sıra mavinin her tonunu bulabileceğiniz serilerle yaza ve kışa özgü tasarımları bir arada değerlendirme imkanı yakalayabilirsiniz.

Jean Trendleri

Senenin ses getiren modellerine baktığımız nostaljik esintilerin ve vintage tarzının baskın geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle salopet tarzındaki jean pantolon modelleriyle klasiklere saygı duruşunda bulunan koleksiyonların öne çıktığını siz de görebilirsiniz. Üst ve alt giyimde uyum yakalamanın en pratik ve kolay çözümlerinden biri olan salopetler, elbette klasikleri anarken tercih edebileceğiniz tek tasarım değil. Yüksel bel skinny jean modelleri başta olmak üzere pek çok kesim çeşidinde yırtık detayından vazgeçilmediğini ve 90’ların özgür ruhundan günümüz modasına miras kalan bu trendin hala favoriler arasında olduğunu görebilirsiniz.

Son dönemin dikkat çeken trendlerinden bir diğeri olan balon jean modellerininse tıpkı mom jean gibi kalça ve üst bacak kısmının geniş, paçalarının ise nispeten dar bir kesimde olduğunu görebilirsiniz. Her ne kadar yenilikçi ve modern bir hava verse de bu trendinden de yine geçmişten günümüze geldiğini bilerek tercihinizi denenmiş ve garantilenmiş şıklıktan yana yapabilirsiniz. Mom jean pantolon modellerini anımsatmasına karşın, kalça kısmında belirgin şekilde daha salaş ve bol duran bu modelleri sene boyunca farklı ayakkabılarla ustalıkla kombinleyebilirsiniz.

Siz de jean pantolon modellerini hem en geniş ürün yelpazesi ve en kaliteli tasarımlar hem de en cazip fiyat avantajları eşliğinden değerlendirmek için hemen şimdi beğendiğiniz ürünleri yakından inceleyebilir, her detayında dayanıklılığı gibi şıklığını da bir kere daha ispatlayan koleksiyonlarımızı güvenle tercih edebilirsiniz.